• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NLM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NLM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NLM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NLM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nokia Logo File Image Format Nokia

Co to jest plik NLM?

Logo używane przez niektóre starsze telefony komórkowe Nokia. Zapewnia monochromatyczny bitmapowy odpowiedni do ekranu o niskiej rozdzielczości telefonu. Służy do wyświetlania różnych logo, gdy telefon się uruchamia lub wyświetla różne ekrany stanu.

Jak otworzyć plik NLM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NLM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NLM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NLM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NLM

Inne problemy z plikiem NLM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NLM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NLM:

  • plik NLM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NLM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NLM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik