• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o GIMP

GIMP to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez GIMP - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program GIMP jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy GIMP będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu GIMP.

Typy plików wspierane przez GIMP
AI APM CR2 DCM DDS DGT DIB DICOM FITS G3 GBR GGR GIF GIH ICO ICON JBMP JFI JPEG JPG PAT PCX PEF PGM PNG PNM PPM PRP PSD RAS RAW RGB SR SUN SVG TGA TIF TUB VBR WMF XBM XCF XPM XWD GDYN QTK XJT
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą GIMP
DCM do JPG GBR do JPG GBR do PSD ICO do JPG ICO do ICON ICON do SVG ICON do ICO ICON do JPEG ICON do JPG JP2 do JPG JP2 do ICO JP2 do ICON JP2 do JPEG JP2 do PSD JPEG do ICON JPEG do JPG JPG do ICO JPG do ICON JPG do JPEG JPG do PSD PSD do JPG SVG do ICON
Pobierz GIMP

Jeżeli potrzebujesz pobrać program GIMP, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania GIMP i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta GIMP - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta GIMP
Znajdź plik