• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GIH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GIH. Jeżeli chcesz otworzyć plik GIH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GIH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GIMP Animated Brush GIMP

Co to jest plik GIH?

Rura obrazowa wykorzystywana przez GIMP, aplikacja do edycji obrazu open source. Zawiera jeden lub więcej obrazów przechowywanych w wielu kolejnych sekcjach. Również zapisuje ustawienia, takie jak rozstaw szczotek między każdym obrazem w rurze.

Pliki węża obrazu GIMP są używane do czyszczenia obrazów na płótnie. Każdy obraz w sekwencji jest malowany w odstępie odstępu szczotki, gdy użytkownik rysuje się na płótnie. Niektóre wbudowane pliki GIH znajdują się w katalogu /share/gimp/2.0/brushes/ instalacji GIMP.

Pliki GIH nie powinny być mylone z szczotkami nieprzetworzonymi GIMP (pliki GBR), które nie przechowują wielu warstw obrazu w pędzlu.

Jak otworzyć plik GIH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GIH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GIH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GIH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GIH

Inne problemy z plikiem GIH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GIH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GIH:

  • plik GIH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GIH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GIH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik