• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JBMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JBMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik JBMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JBMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JAmes OS Bitmap Image JAmes OS

Co to jest plik JBMP?

Obraz bitmapowy używany przez JAmes OS, emulowany system operacyjny działający jako aplikacja systemu Windows. Zapisuje obraz w standardowym formacie .BMP. Służy do zapisywania i ładowania obrazów w systemie JAmes OS.

Ponieważ pliki JBMP używają tego samego formatu, co pliki BMP, mogą być otwierane przez dowolną przeglądarkę BMP.

Jak otworzyć plik JBMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JBMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JBMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JBMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JBMP

Inne problemy z plikiem JBMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JBMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JBMP:

  • plik JBMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JBMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JBMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik