• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GGR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GGR. Jeżeli chcesz otworzyć plik GGR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GGR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GIMP Gradient Format GIMP

Co to jest plik GGR?

Plik używany przez GIMP, platformę cross-platform, edytor obrazów open source. Zawiera gradienty, które można wykorzystać do wypełnienia obrazów lub kształtów o różnym stopniu kolorów, określonych przez każdy gradient. Automatyczne ładowanie przez GIMP podczas uruchamiania i nie powinno być otwierane ręcznie przez użytkownika.

Jak otworzyć plik GGR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GGR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GGR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GGR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GGR

Inne problemy z plikiem GGR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GGR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GGR:

  • plik GGR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GGR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GGR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik