• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ICON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ICON. Jeżeli chcesz otworzyć plik ICON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ICON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Icon Image Format N/A

Co to jest plik ICON?

Zawiera dane obrazu na ikonie komputerowej służącej do reprezentowania plików, folderów, aplikacji itp. Zwykle zapisane jako małe kwadratowe obrazy bitmapowe o rozmiarze od 16x16 do 256x256 pikseli.

Większość plików ikon systemu Windows używa rozszerzenia .ICO. Pliki ikon systemu Macintosh używają rozszerzenia. ICNS.

Jak otworzyć plik ICON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ICON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ICON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ICON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ICON

Inne problemy z plikiem ICON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ICON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ICON:

  • plik ICON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ICON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ICON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ICON
ICON do SVGICON do BMPICON do GIFICON do ICNSICON do ICOICON do JPEGICON do JPGICON do PNGICON do TIF