• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AutoCAD Hatch Pattern Format N/A

Co to jest plik PAT?

Obraz bitmapowy używany jako wzorzec, który można zaimportować do wielu programów graficznych. Zwykle plik kwadratu, który może mieć wymiary 8x8 pikseli do 256x256 pikseli. Powtarza się, aby wypełnić obszar wzorem. Często używane do tworzenia teksturowanego tła.

Jak otworzyć plik PAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAT

Inne problemy z plikiem PAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAT:

  • plik PAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PAT
PAT do ABR