• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik DGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digital Gallery Format N/A

Co to jest plik DGT?

Plik utworzony przez niektóre programy do projektowania haftów. Zapisuje miniaturkę odpowiedniego pliku projektu .DST. Umożliwia wyświetlanie projektu DST bez wcześniejszego oprogramowania DST.

Pliki DGT to mapy bitowe i dlatego mogą być otwierane za pomocą dowolnej przeglądarki obrazów.

Jak otworzyć plik DGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DGT

Inne problemy z plikiem DGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DGT:

  • plik DGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik