• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JFI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JFI. Jeżeli chcesz otworzyć plik JFI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JFI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JPEG File Interchange Format Joint Photographic Experts Group

Co to jest plik JFI?

Skompresowany obraz bitmapowy, który używa kompresji JPEG. Mogą zawierać odmiany standardowego formatu JPEG zdefiniowanego w specyfikacji JFIF (JPEG File Interchange Format). Widoczne także z rozszerzeniem .JIFIF.

Pliki JFI służą do wymiany minimalnej ilości danych zakodowanych w formacie JPEG między aplikacjami i platformami komputerowymi.

Jak otworzyć plik JFI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JFI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JFI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JFI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JFI

Inne problemy z plikiem JFI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JFI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JFI:

  • plik JFI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JFI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JFI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik