• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku RGB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem RGB. Jeżeli chcesz otworzyć plik RGB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku RGB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SGI RGB Bitmap Format SGI

Co to jest plik RGB?

Kolorowy format bitmapowy utworzony przez Silicon Graphics (SGI). Ogólny format zapisu obrazów RGB na stacjach roboczych SGI. Uznawany przez różne programy do oglądania zdjęć.

Jak otworzyć plik RGB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku RGB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi RGB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem RGB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik RGB

Inne problemy z plikiem RGB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem RGB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami RGB:

  • plik RGB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku RGB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik RGB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku RGB
RGB do JPG