• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o TurboCAD

TurboCAD to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez TurboCAD - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program TurboCAD jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy TurboCAD będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu TurboCAD.

Typy plików wspierane przez TurboCAD
AI ASAT CGM DC DCD DGN DWF DWG DWL DXF FCW GEO HPL IGES IGS MTL OBJ SAT SKP STEP STL STP TC2 TC3 TCD TCM TCT TCW VRL WMF WRL WRZ 3DM 3DS 3DV 2CD
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą TurboCAD
3DV do DWG ASAT do DWG DWG do TC2 DWG do TC3 DWG do TCM DWG do TCW DWG do TCX DWG do VRL DWG do WRZ IGS do DWG IGS do 3DV IGS do ASAT STEP do DWG STEP do STP
Pobierz TurboCAD

Jeżeli potrzebujesz pobrać program TurboCAD, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania TurboCAD i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta TurboCAD - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta TurboCAD
Znajdź plik