• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik TCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboCAD Template Format IMSI/Design

Co to jest plik TCT?

Szablon rysunku do tworzenia układu 2D lub 3D z TurboCAD. Może zawierać pojedynczy obiekt lub złożony projekt (taki jak cały dom), który może zostać zmodyfikowany przez użytkownika. Zapewnia użyteczny punkt wyjścia przy tworzeniu nowego projektu, a nie od podstaw.

Jak otworzyć plik TCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TCT

Inne problemy z plikiem TCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TCT:

  • plik TCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik