• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku GEO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem GEO. Jeżeli chcesz otworzyć plik GEO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku GEO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VRML Geography Format N/A

Co to jest plik GEO?

Wirtualny świat utworzony w formacie Virtual Reality Markup Language (VRML). Zawiera trójwymiarową scenę, którą użytkownicy mogą chodzić za pomocą interfejsu komputera. Często używany do symulacji konstrukcji budynku i krajobrazu.

Jak otworzyć plik GEO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku GEO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi GEO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem GEO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik GEO

Inne problemy z plikiem GEO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem GEO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami GEO:

  • plik GEO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku GEO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik GEO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik