• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TC2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TC2. Jeżeli chcesz otworzyć plik TC2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TC2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboCAD 2D Drawing Format IMSI

Co to jest plik TC2?

Dwuwymiarowy rysunek stworzony przez wersję Turbo Turbo, program CAD przeznaczony do projektowania projektów mechanicznych i architektonicznych. Sklepy przechwycone kształty, style, teksty i inne grafiki. Zwykle używane do sporządzenia planów pomieszczeń.

Trójwymiarowe projekty utworzone w programie TurboCAD są przechowywane z rozszerzeniem .TC3.

Pliki TC2 są obsługiwane tylko przez wersję Turbo dla komputerów Macintosh.

Jak otworzyć plik TC2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TC2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TC2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TC2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TC2

Inne problemy z plikiem TC2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TC2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TC2:

  • plik TC2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TC2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TC2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik