• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TCW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TCW. Jeżeli chcesz otworzyć plik TCW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TCW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboCAD For Windows Drawing Format IMSI/Design

Co to jest plik TCW?

Własny format grafiki 2D / 3D używany przez TurboCAD, profesjonalny projekt graficzny 2D i 3D. Może zawierać układ 2D, pojedynczy model 3D lub całą scenę 3D.

Plik TCW jest obsługiwany tylko przez wersję systemu Windows TurboCAD, a nie do wersji OS X. Aby ją otworzyć w wersji OS X, możesz wyeksportować rysunek do formatu .DXF lub .DWG i zaimportować go do wersji TurboCAD w systemie OS X.

TCW jest także skrótem dla "TurboCAD for Windows".

Jak otworzyć plik TCW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TCW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TCW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TCW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TCW

Inne problemy z plikiem TCW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TCW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TCW:

  • plik TCW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TCW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TCW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik