• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TC3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TC3. Jeżeli chcesz otworzyć plik TC3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TC3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TurboCAD 2D/3D Mac Drawing Format IMSI

Co to jest plik TC3?

Rysunek stworzony przez wersję Turbo Turbo, aplikację CAD służącą do projektowania projektów architektonicznych i produkcyjnych. Zapewnia rysunek 2D lub 3D, w tym rysowane obiekty, pomiary i właściwości wyświetlania. Często używane do przechowywania konstrukcji mechanicznych i produkcyjnych.

Dwuwymiarowe projekty TurboCAD są przechowywane jako pliki .TC2. Oba pliki TC2 i TC3 są używane tylko przez edycje TurboCAD Mac.

Jak otworzyć plik TC3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TC3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TC3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TC3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TC3

Inne problemy z plikiem TC3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TC3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TC3:

  • plik TC3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TC3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TC3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik