• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DM. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3DML Data Format Robert McNeel & Associates

Co to jest plik 3DM?

Plik 3DM jest formatem 3D modelu open-source i rodzimym formatem pliku dla nosorożców. Zawiera model 3D, który zawiera informacje o powierzchni, punktach i krzywej. Pliki 3DM umożliwiają CAD, CAM, CAE i oprogramowanie do grafiki komputerowej, aby dokładnie zapisywać i wymieniać geometrię 3D przy użyciu zarówno reprezentacji siatki NURBS jak i wielokątów.

Biblioteka open source w 3DM jest dostępna pod adresem www.Opennurbs.Org/.

Jak otworzyć plik 3DM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DM

Inne problemy z plikiem 3DM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DM:

  • plik 3DM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik