• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3DV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3DV. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3DV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3DV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D VRML World Format N/A

Co to jest plik 3DV?

Świat 3D "wirtualnej rzeczywistości" zapisany w formacie VRML. Zawiera sceny i obiekty tworzące wirtualny świat. Umożliwia użytkownikom przechodzenie przez wirtualne obszary, takie jak budynki i różne krajobrazy.

Jak otworzyć plik 3DV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3DV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3DV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3DV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3DV

Inne problemy z plikiem 3DV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3DV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3DV:

  • plik 3DV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3DV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3DV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku 3DV
3DV do DWG