• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

ACDSee Photo Manager

Informacje o ACDSee Photo Manager

ACDSee Photo Manager to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez ACDSee Photo Manager - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program ACDSee Photo Manager jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy ACDSee Photo Manager będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu ACDSee Photo Manager.

Typy plików wspierane przez ACDSee Photo Manager
ABR AIS ANI ARW BMP CR2 CRW CUR CVX DCM DDB DIB DNG DTF EMF EPS ERF FPX GIF JBR KDC MRW NEF ORF PCX PEF PIX RAF RAW 3D GIF89A GIFF JPG_T PBMV PICS RAST TPIC V11O V11P V11PF
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą ACDSee Photo Manager
ARW do NEF BMP do EPS BMP do JPG BMP do PNG BMP do PSD BMP do WMF CR2 do JPG CR2 do BMP CR2 do PNG CR2 do PSD CR2 do RAW DCM do JPG DIB do PNG EMF do PNG EPS do JPG EPS do BMP EPS do JP2 ICO do JPG JP2 do JPG JP2 do ICO JP2 do PNG JP2 do PSD JPG do BMP JPG do ICO JPG do JP2 JPG do PNG JPG do PSD K25 do JPG MRW do NEF MRW do ARW MRW do JPG MRW do PEF NEF do JPG NEF do BMP NEF do JP2 NEF do MRW NEF do PEF NEF do PNG NEF do PSD NEF do RAW NEF do WBMP PCD do JPG PEF do JPG PEF do MRW PEF do NEF PNG do JPG PNG do BMP PNG do EMF PNG do PSD PSD do BMP PSD do JPG PSD do PNG RAF do PEF RAW do JPG RAW do BMP RAW do ICO RAW do JP2 RAW do PNG RAW do PSD RW2 do JPG RW2 do RAW TGA do JPG TGA do PSD WBMP do PNG WMF do PNG
Pobierz ACDSee Photo Manager

Jeżeli potrzebujesz pobrać program ACDSee Photo Manager, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania ACDSee Photo Manager i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta ACDSee Photo Manager - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta ACDSee Photo Manager
Znajdź plik