• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JBR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JBR. Jeżeli chcesz otworzyć plik JBR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JBR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel PaintShop Photo Pro Brushes Format Corel

Co to jest plik JBR?

Zawiera wskazówki na szczotki lub style szczotek, które mogą być użyte w programie Paint Shop Pro. Służy do symulacji tekstury różnych typów szczotek.

Paint Shop Pro został opracowany przez Jasc Software, co może powodować, że rozszerzenie pliku rozpoczyna się od J.

Jak otworzyć plik JBR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JBR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JBR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JBR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JBR

Inne problemy z plikiem JBR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JBR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JBR:

  • plik JBR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JBR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JBR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik