• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canvas Drawing Format ACD Systems

Co to jest plik CVX?

Plik rysunkowy stworzony przez program Canvas, program służący do tworzenia ilustracji technicznych i innych rysunków. Może zawierać zarówno grafikę rastrową, jak i wektorową. Zawiera również ustawienia rysunków projektu, takie jak warstwy i efekty obrazu. Może być zapisany jako własne obrazy Canvas .CVI lub eksportowany do jednego z 40 różnych formatów rastrowych i wektorowych.

Pliki CVX zostały wprowadzone z wersją Canvas 9. Canvas 11 nadal używa ".Cvx" jako domyślnego rozszerzenia do zapisywania projektów rysunkowych. Pliki CVX są kompatybilne z Canvas 6 i późniejszymi.

Systemy ACD przerwały produkcję Canvas dla Maca po Canvas X, która została wydana w 2005 roku. Płyta Canvas 11 została opracowana wyłącznie dla systemu Windows.

Jak otworzyć plik CVX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVX

Inne problemy z plikiem CVX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVX:

  • plik CVX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik