• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AIS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AIS. Jeżeli chcesz otworzyć plik AIS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AIS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ACDSee Album Image Sequence Format ACD Systems

Co to jest plik AIS?

Plik pokazu slajdów utworzony przez oprogramowanie do edycji zdjęć ACDSee. Zawiera ciąg obrazów, jak również przejścia, ustawienia taktowania i efekty. Często używane do kompilowania zdjęć weselnych lub zdjęć rodzinnych.

Program ACD Photo Manager nie używa plików AIS do pokazów slajdów. Zamiast tego program publikuje pokaz slajdów do formatów .EXE, .SCR i .SWF. Zapisane projekty pokazów slajdów korzystają z rozszerzenia .ASW.

Jak otworzyć plik AIS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AIS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AIS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AIS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AIS

Inne problemy z plikiem AIS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AIS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AIS:

  • plik AIS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AIS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AIS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik