• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MRW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MRW. Jeżeli chcesz otworzyć plik MRW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MRW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minolta Dimage RAW Image Format Minolta

Co to jest plik MRW?

Format obrazu surowego używany przez aparaty cyfrowe Minolta Dimage. Zapisuje dane w formacie nieskompresowanym dokładnie tak, jak zostało to zrobione przez czujnik aparatu. Ustawienia, takie jak temperatura i ekspozycja kolorów, można edytować przy użyciu oprogramowania po zapisaniu obrazu na komputerze.

Jak otworzyć plik MRW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MRW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MRW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MRW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MRW

Inne problemy z plikiem MRW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MRW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MRW:

  • plik MRW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MRW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MRW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MRW
MRW do NEFMRW do ARWMRW do JPGMRW do PEF