• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CUR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CUR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CUR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CUR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Cursor Format N/A

Co to jest plik CUR?

Plik CUR to obraz kursora lub animacja używana dla wskaźnika myszy systemu Windows. Może to być strzałka (do ogólnego użytku), kieliszek obrotowy (w okresach oczekiwania) lub pasek I (do edycji tekstu). Niestandardowe motywy pulpitu (pliki .THEME) mogą zmieniać obraz kursora / animację, np. Włączenie zegarka w zegarek.

Jak otworzyć plik CUR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CUR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CUR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CUR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CUR

Inne problemy z plikiem CUR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CUR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CUR:

  • plik CUR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CUR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CUR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik