• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik DDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Device Dependent Bitmap Graphics Format Avid Technology

Co to jest plik DDB?

Plik wsparcia aplikacji stworzony przez program Pro Tools, aplikację cyfrowej stacji roboczej (DAW). Zawiera informacje o obsłudze aplikacji dla projektu audio i używa nazwy pliku volume.Ddb.

Digidesign jest obecnie technologią Avid.

Jak otworzyć plik DDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DDB

Inne problemy z plikiem DDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DDB:

  • plik DDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik