• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku 3D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem 3D. Jeżeli chcesz otworzyć plik 3D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku 3D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Drawing CAD Format The Survex Project

Co to jest plik 3D?

Plik 3D stworzony przez Survex, program służący do nagrywania i wizualizacji danych systemu jaskini. Zawiera dane umożliwiające wizualizację systemu jaskini 3D. Został wygenerowany z pliku .SVX przy użyciu programu kawern dołączonego do programu Survex.

Pliki 3D są wyświetlane z Aven, programem wizualizacji dołączonym do pakietu oprogramowania Survex.

Jak otworzyć plik 3D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku 3D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi 3D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem 3D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik 3D

Inne problemy z plikiem 3D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem 3D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami 3D:

  • plik 3D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku 3D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik 3D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik