• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o UltraISO

UltraISO to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez UltraISO - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program UltraISO jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy UltraISO będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu UltraISO.

Typy plików wspierane przez UltraISO
B5I B5T B6I BIN BWI BWT C2D CCD CDI CUE DAA DAO FCD GCD GI ISO ISZ LCD MD1 MDF MDS NCD NRG P01 PXI TAO UI UIBAK VAPORCD VC4 VCD XMD 000
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą UltraISO
000 do ISO 000 do BIN 000 do ISZ ASHDISC do ISO ASHDISC do DAA ASHDISC do IMG ASHDISC do MDF ASHDISC do NRG ASHDISC do VCD B5I do ISO B5I do BIN B5I do IMG B5I do ISZ B5I do NRG B5I do VCD B5T do ISO B5T do BIN B5T do IMG B6I do NRG B6I do BIN B6I do IMG B6I do ISZ BIN do IMG BIN do B5T BIN do C2D BIN do CCD BIN do DAA BIN do ISO BIN do ISZ BIN do NRG BIN do VCD BWI do IMG BWI do ISZ BWI do NRG BWI do VCD C2D do ISO C2D do BIN C2D do DAA C2D do ISZ CCD do ISO CDI do BIN CDI do DAA CDI do ISZ CIF do DAA CUE do ISO DAA do ISO DAA do C2D DAA do CIF DAA do GCD DAA do GI DAA do ISZ DAA do MDF DAA do VCD DAO do NRG DAO do BIN DAO do IMG DAO do ISO GCD do DAA GI do DAA IMG do ISO IMG do CDI IMG do DAA ISO do CDI ISO do B5T ISO do BIN ISO do C2D ISO do CCD ISO do DAA ISO do DAO ISO do IMG ISO do ISZ ISO do MDF ISO do NRG ISZ do ISO ISZ do BWI ISZ do C2D ISZ do DAA ISZ do IMG ISZ do MDF ISZ do NRG MDF do BIN MDF do 000 MDF do ASHDISC MDF do BWI MDF do DAA MDF do ISO MDF do ISZ MDF do VCD MDS do ISO NCD do ASHDISC NRG do ISO NRG do ASHDISC NRG do BIN NRG do BWI NRG do DAA NRG do IMG NRG do MDF P01 do ASHDISC P01 do IMG P01 do ISO PXI do ASHDISC TAO do ASHDISC VCD do ISO VCD do ASHDISC VCD do B5T VCD do BWI VCD do DAA VCD do NRG VDI do ASHDISC XA do ASHDISC
Pobierz UltraISO

Jeżeli potrzebujesz pobrać program UltraISO, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania UltraISO i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta UltraISO - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta UltraISO
Znajdź plik