• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alcohol 120% Image File (media Descriptor File) Format N/A

Co to jest plik MDS?

Plik informacyjny opisujący formatowanie dysku CD lub DVD. Zawiera informacje o nagłówkach, które definiuje ścieżki na płycie i sposób ich organizowania. Nagrane przez programy do nagrywania płyt i rozpoznawane przez standardowych odtwarzaczy CD i DVD.

Plik MDS jest często znaleziony z odpowiednim plikiem .ISO lub .MDF, który zawiera rzeczywiste dane z dysku. Jest podobny do pliku .CUE, który opisuje dane przechowywane w pliku .BIN.

Jak otworzyć plik MDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDS

Inne problemy z plikiem MDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDS:

  • plik MDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MDS
MDS do ISO