• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TAO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TAO. Jeżeli chcesz otworzyć plik TAO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TAO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Track At Once CD/DVD Image N/A

Co to jest plik TAO?

Kopia dysku utworzonego za pomocą oprogramowania do kopiowania płyt CD / DVD. Używany przez duplikatory CD i DVD, które mogą powielać kilka płyt jednocześnie

Jak otworzyć plik TAO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TAO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TAO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TAO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TAO

Inne problemy z plikiem TAO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TAO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TAO:

  • plik TAO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TAO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TAO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TAO
TAO do ASHDISC