• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PXI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PXI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PXI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PXI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PlexTools Disk Image Format Plextor

Co to jest plik PXI?

Obraz dysku utworzony za pomocą oprogramowania do kopiowania płyt PlexTools (dołączony do napędów Plextor). Często używany do tworzenia kopii zapasowych płyt CD i DVD

Jak otworzyć plik PXI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PXI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PXI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PXI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PXI

Inne problemy z plikiem PXI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PXI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PXI:

  • plik PXI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PXI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PXI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PXI
PXI do ASHDISC