• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku B6I

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem B6I. Jeżeli chcesz otworzyć plik B6I, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku B6I

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlindWrite Image Format VSO Software

Co to jest plik B6I?

Obraz dysku utworzony przez program BlindWrite, przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych dysków do gier komputerowych. Zawiera dokładną kopię danych z oryginalnego dysku i można ją użyć do nagrania kopii na inny dysk.

Pliki B6I mogą być zapisywane razem z odpowiednim plikiem .B6T. Plik B6I zawiera rzeczywiste dane do skopiowania, a plik B6T zawiera informacje na temat struktury plików. Plik B6T powinien być otwarty, aby zamontować obraz dysku.

BlindWrite 5 zapisuje obrazy dysku jako pliki .B5I, podczas gdy poprzednie wersje programu BlindWrite używały rozszerzenia pliku .BWI.

Jak otworzyć plik B6I?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku B6I jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi B6I z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem B6I którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik B6I

Inne problemy z plikiem B6I

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem B6I nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami B6I:

  • plik B6I którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku B6I z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik B6I nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku B6I
B6I do NRGB6I do BINB6I do IMGB6I do ISZ