• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XMD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XMD. Jeżeli chcesz otworzyć plik XMD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XMD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GameJack Virtual CD Or DVD Image Format Engelmann Media

Co to jest plik XMD?

Plik obrazu dysku utworzony pierwotnie przez GameJack, program służący do tworzenia kopii zapasowych gier na płytach CD i DVD. Zawiera dokładną kopię surowych danych na płycie i umożliwia dokładne kopie płyt. Obsługuje również opcje tworzenia etykiet i ochrony przed kopiowaniem.

GameJack został zastąpiony przez Engelmann Media 5-Star GameCopy. Format XMD jest teraz obsługiwany przez inne oprogramowanie do tworzenia płyt, np. Oprogramowanie Engelmann CDRWIN i oprogramowanie Virtual CD firmy H + H Software.

Jak otworzyć plik XMD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XMD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XMD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XMD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XMD

Inne problemy z plikiem XMD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XMD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XMD:

  • plik XMD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XMD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XMD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik