• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DiscJuggler Image Format Padus

Co to jest plik CDI?

Obraz dysku utworzony przy użyciu oprogramowania DiscJuggler. Obsługuje formaty CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW i DVD + RW. Służy do powielania, wydobywania i opanowywania płyt.

Jak otworzyć plik CDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDI

Inne problemy z plikiem CDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDI:

  • plik CDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku CDI
CDI do BINCDI do DAACDI do DMGCDI do ISZ