• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Disk At Once CD/DVD Image Format N/A

Co to jest plik DAO?

Duplikat utworzony z użyciem oprogramowania do kopiowania płyt CD / DVD. Używany przez duplikatory CD i DVD, które mogą powielać kilka płyt jednocześnie

Jak otworzyć plik DAO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAO

Inne problemy z plikiem DAO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAO:

  • plik DAO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DAO
DAO do NRGDAO do BINDAO do IMGDAO do ISODAO do UIF