• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alcohol 120% Disc Image File Format Alcohol Software

Co to jest plik MDF?

Plik MDF to obraz dysku zapisany przez program do tworzenia dysków, taki jak Alcohol 120%. Zapisuje faktyczne dane na dysku CD lub DVD, podczas gdy nagłówek i informacje o utworze są przechowywane w odpowiednim pliku .MDS. Pliki MDF są podobne do plików .ISO, ale są zapisywane w innym formacie.

Jak otworzyć plik MDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDF

Inne problemy z plikiem MDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDF:

  • plik MDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MDF
MDF do BINMDF do 000MDF do ASHDISCMDF do BWIMDF do BWSMDF do DAAMDF do DMGMDF do ISOMDF do ISZMDF do UIFMDF do VCD