• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NRG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NRG. Jeżeli chcesz otworzyć plik NRG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NRG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nero-Burning ROM CD Or DVD Image Format Nero

Co to jest plik NRG?

Obraz dysku CD lub DVD utworzony przy użyciu oprogramowania do tworzenia płyt Nero. Może być dokładna kopia dysku CD / DVD lub może zawierać kolekcję plików, które można zainstalować jako dysk. Może być używany do tworzenia kopii lub tworzenia kopii zapasowych dysków lub ważnych danych.

Pliki NRG mogą być konwertowane na standardowe pliki .ISO przy użyciu Nrg2Iso.

Jak otworzyć plik NRG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NRG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NRG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NRG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NRG

Inne problemy z plikiem NRG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NRG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NRG:

  • plik NRG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NRG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NRG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku NRG
NRG do ISONRG do ASHDISCNRG do B6INRG do BINNRG do BWINRG do DAANRG do DMGNRG do IMGNRG do MDFNRG do UIF