• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LCD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LCD. Jeżeli chcesz otworzyć plik LCD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LCD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Abbyy Finereader Sprint Format Space International

Co to jest plik LCD?

Wirtualny obraz płyty CD utworzony przez program CDSpace. Emuluje zarówno napęd CD, jak i CD-ROM na dysku twardym. Pozwala uruchamiać programy szybciej i bez dysku CD. Wymaga uruchomienia programu do emulacji CDSpace.

Jak otworzyć plik LCD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LCD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LCD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LCD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LCD

Inne problemy z plikiem LCD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LCD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LCD:

  • plik LCD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LCD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LCD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik