• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UIBAK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UIBAK. Jeżeli chcesz otworzyć plik UIBAK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UIBAK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UltraISO Backup Disk Image EZB Systems

Co to jest plik UIBAK?

Kopia zapasowa obrazu dysku .ISO zapisanego w UltraISO. Może zostać użyty do odzyskania obrazu dysku, jeśli oryginalny plik zostanie uszkodzony lub zostanie usunięty. Zazwyczaj nazwana "[nazwa_pliku ].Iso.Uibak" i może zostać otwarta przez usunięcie części "uibak" rozszerzenia.

Pliki UIBAK mogą być tworzone automatycznie, w zależności od ustawień programu. Aby zmienić konfigurację kopii zapasowej programu UltraISO, najpierw wybierz opcję Opcje i konfiguracja rarr.Configuration, a następnie kliknij kartę "Zapisz", aby wyświetlić opcje zapisywania plików.

Jak otworzyć plik UIBAK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UIBAK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UIBAK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UIBAK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UIBAK

Inne problemy z plikiem UIBAK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UIBAK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UIBAK:

  • plik UIBAK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UIBAK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UIBAK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik