• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CUE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CUE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CUE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CUE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cue Sheet Description Format N/A

Co to jest plik CUE?

Plik CUE to plik tekstowy, który definiuje sposoby ułożenia ścieżek na płytach kompaktowych i super-audio CD (SACD). Może zawierać nazwę utworu, wykonawcę i długość każdego utworu na płycie. Pliki CUE są zapisywane w standardowym formacie, dlatego są rozpoznawane przez większość programów do odtwarzania płyt CD i edycji.

Jak otworzyć plik CUE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CUE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CUE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CUE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CUE

Inne problemy z plikiem CUE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CUE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CUE:

  • plik CUE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CUE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CUE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku CUE
CUE do MDXCUE do ISO