• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FCD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FCD. Jeżeli chcesz otworzyć plik FCD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FCD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Virtual CD Backup Image Format N/A

Co to jest plik FCD?

Nieskompresowany obraz płyty CD-ROM utworzonej przez wirtualne płyty CD w wersjach od 1 do 3. Obsługiwane w późniejszych wersjach wirtualnej płyty CD, ale zapisane w innym formacie

Jak otworzyć plik FCD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FCD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FCD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FCD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FCD

Inne problemy z plikiem FCD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FCD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FCD:

  • plik FCD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FCD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FCD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik