• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DAA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DAA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DAA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DAA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerISO Direct-Access-Archive Format PowerISO Computing

Co to jest plik DAA?

Własny format plików obrazu dysku używany przez PowerISO, aplikacja do tworzenia obrazów dysków. Może być skompresowany, szyfrowany, chroniony hasłem i podzielony na wiele woluminów. Służy do instalowania wirtualnych systemów plików jako dysków, a także ochrony poufnych danych.

Skompresowane pliki DAA mogą być wyodrębniane, montowane i edytowane bez wcześniejszego rozpakowywania.

Jak otworzyć plik DAA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DAA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DAA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DAA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DAA

Inne problemy z plikiem DAA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DAA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DAA:

  • plik DAA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DAA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DAA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DAA
DAA do ISODAA do C2DDAA do CIFDAA do DMGDAA do GBIDAA do GCDDAA do GIDAA do ISZDAA do MDFDAA do VCD