• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku C2D

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem C2D. Jeżeli chcesz otworzyć plik C2D, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku C2D

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinOnCD Image Format Roxio

Co to jest plik C2D?

Kopia dysku CD utworzonego przez WinOnCD, program do tworzenia płyt utworzony przez firmę Sonic Solutions, a następnie wydany przez Roxio. Przechowuje dokładną kopię danych z dysku CD i może być używany do kopiowania lub tworzenia kopii zapasowych dysków.

Jak otworzyć plik C2D?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku C2D jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi C2D z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem C2D którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik C2D

Inne problemy z plikiem C2D

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem C2D nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami C2D:

  • plik C2D którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku C2D z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik C2D nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku C2D
C2D do ISOC2D do BINC2D do DAAC2D do ISZC2D do UIF