• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o IsoBuster

IsoBuster to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez IsoBuster - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program IsoBuster jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy IsoBuster będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu IsoBuster.

Typy plików wspierane przez IsoBuster
B5I B5T BIN BWI C2D CCD CD CDI CIF CUE DAO DSK FCD GCD GI IBP IBQ IMA ISO MD5 MDF MDS NCD NRG P01 PXI TAO VC4 VFD 000 B5L RMG
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą IsoBuster
000 do ISO 000 do BIN B5I do ISO B5I do BIN B5I do IMG B5I do NRG B5T do ISO B5T do BIN B5T do IMG BIN do IMG BIN do B5T BIN do C2D BIN do CCD BIN do ISO BIN do NRG C2D do ISO C2D do BIN CCD do ISO CDI do BIN CUE do ISO DAO do NRG DAO do BIN DAO do IMG DAO do ISO IMG do ISO IMG do CDI ISO do CDI ISO do B5T ISO do BIN ISO do C2D ISO do CCD ISO do DAO ISO do IMG ISO do MDF ISO do NRG MDF do BIN MDF do 000 MDF do ISO MDS do ISO NRG do ISO NRG do BIN NRG do IMG NRG do MDF P01 do IMG P01 do ISO
Pobierz IsoBuster

Jeżeli potrzebujesz pobrać program IsoBuster, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania IsoBuster i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta IsoBuster - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta IsoBuster
Znajdź plik