• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku IBP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem IBP. Jeżeli chcesz otworzyć plik IBP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku IBP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IsoBuster Managed Image Information Format Smart Projects

Co to jest plik IBP?

Plik informacyjny o obrazie dysku, który odpowiada jednemu lub większej liczbie plików .IBQ. Musi mieć taką samą nazwę pliku, z wyjątkiem rozszerzenia

Jak otworzyć plik IBP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku IBP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi IBP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem IBP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik IBP

Inne problemy z plikiem IBP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem IBP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami IBP:

  • plik IBP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku IBP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik IBP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik