• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CD. Jeżeli chcesz otworzyć plik CD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClassDiagram Format Microsoft

Co to jest plik CD?

Plik deweloperski utworzony przez program Visual Studio, aplikacja do tworzenia oprogramowania. Zapewnia schemat klas i pomaga programistom wizualizować strukturę kodu źródłowego. Utworzone przez edytor Diagramów klas w Visual Studio.

Jak otworzyć plik CD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CD

Inne problemy z plikiem CD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CD:

  • plik CD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik