• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Adobe Photoshop Lightroom

Informacje o Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Photoshop Lightroom - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Photoshop Lightroom jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Photoshop Lightroom będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Photoshop Lightroom.

Typy plików wspierane przez Adobe Photoshop Lightroom
ARW CR2 CRW DCR LOCK LRCAT LRDATA LRDB LRPLUGIN LRSMCOL LRTEMPLATE LRWEBENGINE MRW NEF ORF PEF RAF RAW RW2 RWL SRW TIF X3F AGMODULE AGPREFS AGTEMPLATE AGTOOLKIT LRCAT-JOURNAL LRPREV LRTOOLKIT SD1
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Photoshop Lightroom
ARW do NEF CR2 do JPG CR2 do RAW JPG do TIF MRW do NEF MRW do ARW MRW do JPG MRW do PEF NEF do JPG NEF do MRW NEF do PEF NEF do RAW PEF do JPG PEF do MRW PEF do NEF RAF do PEF RAW do JPG RAW do TIF RW2 do JPG RW2 do RAW TIF do JPG
Pobierz Adobe Photoshop Lightroom

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Photoshop Lightroom, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Photoshop Lightroom i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Photoshop Lightroom - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Photoshop Lightroom
Znajdź plik