• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRTEMPLATE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRTEMPLATE. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRTEMPLATE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRTEMPLATE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Lightroom Preset Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik LRTEMPLATE?

Plik ustawień używany przez program Adobe Photoshop Lightroom, aplikacja do edycji i organizowania fotografii cyfrowych. Zapisano w prostym tekście i zawiera presety służące do przeglądania i modyfikowania zdjęć cyfrowych. Zawiera ustawienia kolorów, balansu bieli, tonu i efektów, a także innych właściwości edycyjnych.

Pliki LRTEMPLATE są używane do zapisywania i ponownego użycia ustawień edycji zdjęć.

Jak otworzyć plik LRTEMPLATE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRTEMPLATE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRTEMPLATE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRTEMPLATE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRTEMPLATE

Inne problemy z plikiem LRTEMPLATE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRTEMPLATE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRTEMPLATE:

  • plik LRTEMPLATE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRTEMPLATE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRTEMPLATE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik