• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRCAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRCAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRCAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRCAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Lightroom Catalog Format Adobe Systems

Co to jest plik LRCAT?

Plik używany przez program Adobe Photoshop Lightroom, aplikacja do zarządzania zdjęciami cyfrowymi i edycji. Przechowuje katalog informacji o kolekcji obrazów. Służy do przechowywania zorganizowanych informacji o zdjęciach cyfrowych.

Pliki LRCAT są przechowywane w pliku danych obsługujących rozszerzenie .LRDATA. Obie pliki są zapisywane w katalogu, który jest nazwany przy użyciu przedrostka nazwy pliku. Na przykład katalog o nazwie "myCatalog" będzie zawierał pliki o nazwie myCatalog.Lrcat i myCatalog Previews.Lrdata i zostanie zapisany w katalogu o nazwie myCatalog.

Jak otworzyć plik LRCAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRCAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRCAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRCAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRCAT

Inne problemy z plikiem LRCAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRCAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRCAT:

  • plik LRCAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRCAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRCAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik