• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SRW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SRW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SRW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SRW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Samsung Raw Picture Image Format Samsung

Co to jest plik SRW?

Cyfrowe zdjęcie wykonane przez aparat cyfrowy firmy Samsung. Zawiera obraz RAW zrobiony przez aparat cyfrowy w zastrzeżonym formacie. Zwykle dotykane oprogramowaniem do edycji zdjęć przed opublikowaniem w internecie lub publikacją mediów cyfrowych.

Pliki RAW nie są tradycyjnymi plikami obrazów rastrowych, takimi jak pliki .JPG i .PNG, ponieważ przechowują dodatkowe informacje, takie jak balans bieli i ekspozycja.

Jak otworzyć plik SRW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SRW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SRW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SRW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SRW

Inne problemy z plikiem SRW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SRW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SRW:

  • plik SRW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SRW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SRW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik