• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LRSMCOL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LRSMCOL. Jeżeli chcesz otworzyć plik LRSMCOL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LRSMCOL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Lightroom Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik LRSMCOL?

Plik ustawień utworzony przez program Photoshop Lightroom, program do edycji zdjęć. Zapisuje ustawienia inteligentnej kolekcji, która klasyfikuje zdjęcia cyfrowe w oparciu o kryteria określone przez użytkownika. Pomaga organizować duże ilości zdjęć w grupach, które można zarządzać.

Pliki LRSMCOL mogą być importowane i eksportowane za pomocą panelu Lightroom's Collections. Kliknij prawym przyciskiem myszy kolekcję inteligentną i wybierz opcję "Eksportuj ustawienia inteligentnego zbierania ..." lub opcję "Importuj ustawienia inteligentnej kolekcji ...".

Jak otworzyć plik LRSMCOL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LRSMCOL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LRSMCOL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LRSMCOL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LRSMCOL

Inne problemy z plikiem LRSMCOL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LRSMCOL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LRSMCOL:

  • plik LRSMCOL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LRSMCOL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LRSMCOL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik